Гайка М14 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М14 – різьбовий елемент у формі шестигранника з округлим (сферичним) ковпачком. Металовиріб має декоративну функцію і дозволяє створювати естетичні вузли, що знаходяться на видимих виступаючих частинах конструкцій. Кріплення закриває стрижневу частину з'єднання, що робить безпечним перебування і роботу поруч із встановленим вузлом.
Виробляються елементи з нержавіючих сталей таких марок: А2, А4 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Вироби з нержавіючої сталі довговічні, вони відмінно витримують перепади температур і вплив агресивного середовища. Нержавіючі гайки не потребують додаткового покриття – вони мають привабливий зовнішній вигляд і є немагнітними.

Технічні характеристики гайки М14 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
11.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
22.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
25.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
21.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
18.0 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 25 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 38,62 ₴




