Гайка М16 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М16 – конструктивно являє собою шестигранник з внутрішньою метричною різьбою та з округлим ковпачком на одному торці металовиробу. Особливість ковпачка полягає в тому, що він закриває виступаючі частини болтів і шпильок, запобігаючи отриманню випадкових травм людям, які працюють або знаходяться біля з'єднувального вузла.
Другим його призначенням є декоративна функція, що надає конструкції естетичного вигляду. Для виготовлення виробів використовують аустенітну нержавіючу сталь різних марок: А2, А4, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Вироби з такого матеріалу довговічні, відмінно витримують перепади температур і вплив агресивного середовища. Металовироби не потребують додаткового покриття – вони мають привабливий зовнішній вигляд і є немагнітними.

Технічні характеристики гайки М16 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
13.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
24.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
28.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
23.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
21.0 |
Замовити гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально стислі терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент елементів за ціною нижче середньоринкового показника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 28 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 24,69 ₴



