Гайка М18 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М18 – деталь, що поєднує в собі звичайну шестигранну гайку та сферичний ковпачок. Її виготовляють відповідно до стандартів ГОСТ 11860-85 і DIN 1587 з нержавіючої сталі марок А2 та А4, або її аналогів 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Нержавіючі вироби мають високу міцність і стійкість до корозії, тому можуть експлуатуватися у вологих і агресивних умовах тривалий час.
Кріплення необхідне в з'єднаннях для запобігання травматизму людей, які працюють із вузлом. Відбувається це завдяки наявності ковпачка, який закриває стрижневу частину конструкції. Також виріб може використовуватися як декоративний елемент, що покращує естетичні властивості споруди.

Технічні характеристики гайки М18 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
15 |
|
Розмір під ключ |
s |
27 |
|
Повна висота гайки |
h |
32 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
26 |
|
Мінімальна глибина |
t |
25 |
Замовити гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. У нас ви знайдете металовироби за ціною нижче середньоринкового показника. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника. Вся продукція постачається відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 32 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 49,12 ₴




