Гайка М20 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М20 – може застосовуватися як декоративний елемент і не тільки. Її використання дозволяє значно знизити травмування гострими виступаючими частинами стрижневого кріплення (болт, шпилька), завдяки сферичному ковпачку, яким оснащений металовиріб.
Виробляють деталі за німецьким стандартом DIN 1587, також відносять до ГОСТ 11860-85 з аустенітних нержавіючих сталей різних марок: А2, А4, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Такі вироби мають високі міцнісні характеристики, що дозволяють їх експлуатацію у вологих і агресивних умовах, при низьких і високих температурних режимах тривалий час, без негативного впливу на з'єднувальний вузол або конструкцію в цілому.

Технічні характеристики гайки М20 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
16.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
30.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
34.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
28.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
26.0 |
Замовити гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» із сертифікатом якості.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 44,46 ₴




