Гайка М22 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М22 елемент кріплення з'єднання з високими декоративними властивостями. Металовироби, виконані за DIN 1587 і ГОСТ 11860-85, конструктивно являють собою звичайну шестигранну гайку та округлий (сферичний) ковпачок, який допомагає уникнути випадкових травм людям, що працюють із з'єднувальним вузлом.
Виготовляють кріплення з аустенітної нержавіючої сталі марок А2 та А4. Нержавіючі елементи довговічні, мають високу міцність і стійкість до корозії, тому можуть експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах тривалий час.

Технічні характеристики гайки М22 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
18.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
32.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
39.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
31.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
29.0 |
Наша компанія «Зевс» багато років займається виробництвом і постачанням кріпильних виробів. У нас ви знайдете будь-який вид металовиробів, а якщо необхідні елементи, які за розмірами не відповідають стандартам ГОСТ або DIN, ми та тут з легкістю зможемо вам допомогти. Достатньо буде надати креслення деталі та оформити замовлення. Доставка по всій Україні в узгоджені строки. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 39 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 96,39 ₴




