Гайка М24 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка ковпачкова DIN 1587, ГОСТ 11860-85 М24 нержавіюча – кріплення шестигранної форми з внутрішньою метричною різьбою та сферичним ковпачком на одному торці. Необхідні дані елементи для:
- покращення декоративних властивостей конструкції;
- захисту з'єднання від впливу вологого та агресивного середовища;
- запобігання травмонебезпечності людей виступаючими гострими частинами болтів або шпильок.
Виробляється металовиріб за вимогами стандартів DIN 1587 і ГОСТ 11860-85. Як сировина для виготовлення використовуються нержавіючі сталі А2, А4, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2, які дають можливість експлуатації деталей у вологому, агресивному (хлор, кислота, луг) середовищі, а також при різних температурних режимах, тривалий час, без негативного впливу на з'єднувальний вузол.

Технічні характеристики гайки М24 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
19.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
36.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
42.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
34.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
31.0 |
Замовити гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 можна на сайті компанії «Зевс» з доставкою по Україні.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріпильних елементів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 42 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 145,93 ₴




