Гайка М27 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка, виконана за ГОСТ 11860-85 або DIN 1587, має шестигранну форму, а значить, її монтаж проводиться звичайним інструментом. Однак з одного торця гайки розташований сферичний ковпачок, завдяки якому вона та отримала свою назву – ковпачкова.
Деталь, виконана з нержавіючої сталі, відрізняється:
- стійкістю до вологого та агресивного середовища, а також до перепадів температур;
- привабливим зовнішнім виглядом;
- тривалим строком експлуатації;
- гігієнічністю.

Технічні характеристики гайки М27 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
22.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
41.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
47.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
40.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
34.0 |
Виробляються ковпачкові гайки з нержавіючих сталей наступних марок: А2, А4, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Потрібне кріплення? Звертайтесь – у наявності є не тільки гайки, а й болти, шпильки, шайби, заклепки та гвинти з латуні, нержавіючої сталі, а також вуглецевої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 47 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 297,74 ₴




