Гайка М33 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка М33, виконана за ГОСТ 11860-85 або DIN 1587, має шестигранну форму, а значить, її монтаж проводиться звичайним інструментом. Однак з одного торця гайки розташований сферичний ковпачок, завдяки якому вона і отримала свою назву – ковпачкова.
Гайка, виконана з нержавіючої сталі, відрізняється:
- стійкістю до вологого та агресивного середовища, а також до перепадів температур;
- привабливим зовнішнім виглядом;
- тривалим строком експлуатації;
- гігієнічністю.

Технічні характеристики гайки М33 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
37.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
50.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
54.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
46.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
40.0 |
Виробляються ковпачкові гайки з нержавіючих сталей наступних марок: А2, А4, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Потрібне кріплення? Звертайтесь – у наявності є не тільки гайки, а й болти, шпильки, шайби, заклепки та гвинти з латуні, нержавіючої сталі, а також вуглецевої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 54 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 491,77 ₴




