Гайка М36 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 ковпачкова з нержавіючої сталі
Гайка з ковпачком М36 – це не просто декоративний елемент. Її використання дозволяє значно знизити травмування гострими частинами кріплення, оскільки вона їх закриває. Також ковпачкова гайка DIN 1587 захищає з’єднання від корозії.
Виробляються гайки з нержавіючих сталей А2 та А4, також можемо здійснити постачання гайок ГОСТ 11860-85 зі сталей 12Х18Н10Т, 08Х18Н10 і 10Х17Н13М2. Вироби з нержавіючої сталі довговічні, вони відмінно витримують перепади температур і вплив агресивного середовища. Нержавіючі гайки не потребують додаткового покриття – вони мають привабливий зовнішній вигляд і немагнітні.

Технічні характеристики гайки М36 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
37.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
55.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
60.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
52.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
44.0 |
Замовивши необхідне кріплення у нас, ви переконаєтесь, що ми максимально швидко постачаємо якісний металовиріб за адекватною ціною. Телефонуйте – реалізуємо як стандартне, так і відмінне від стандартів кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 60 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
- Ціна: від 617,14 ₴




