Гайка М5 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М5 з латуні ГОСТ 11860-85, DIN 1587 – виготовляється з латуні. Такі особливості латуні, як: довговічність, міцність, висока стійкість до корозії та низьких температур, дають можливість експлуатації металовиробів у вологому та агресивному середовищі, а також при різних циклічних або вібраційних навантаженнях на з'єднувальний вузол.
Виготовляються елементи відповідно до вимог стандартів ГОСТ 11860-85 та DIN 1587. Візуально деталь являє собою різьбовий шестигранник, з одного торця доповнений округлим (сферичним) ковпачком, наявність якого дозволяє захистити з'єднання від корозії, персонал – від травмування гострими частинами стрижневого метричного кріплення, а також надати конструкції естетичний зовнішній вигляд.

Технічні характеристики гайки М5 ГОСТ 11860-85 DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
4.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
8.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
10.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
7.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
7.5 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залишіть заявку на сайті і наші менеджери зв'яжуться з вами і нададуть всю цікаву для вас інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка відбувається по всій Україні лише найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 7.5 мм |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 4,92 ₴




