Гайка М6 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М6 латунна за ГОСТ 11860-85, DIN 1587 використовується, коли необхідно забезпечити:
- низьку ймовірність отримання травм гострими кінцями різьбового стрижневого кріплення (болти, шпильки);
- естетичний вигляд зібраної конструкції;
- захист з'єднання від впливу корозії та агресивного середовища.
Конструктивно елементи являють собою шестигранник з внутрішньою метричною різьбою та округлого (сферичного) ковпачка з одного торця деталі. Вироби виготовляють з латуні. Вона має високу стійкість до корозії, є пластичною та легкою в обробці, немагнітна і добре переносить низькі температури, що дозволяє експлуатувати металовироби при динамічних та вібраційних навантаженнях.

Технічні характеристики гайки М6 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
5.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
10.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
12.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
9.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
8.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 11,13 ₴




