Гайка М8 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М8 латунна ГОСТ 11860-85, DIN 1587 – виготовляється з латуні, основними перевагами якої є:
- відмінний зовнішній вигляд – латунні елементи часто використовують в оздоблювальних роботах;
- антикорозійні характеристики латуні навіть вищі, ніж у нержавіючої сталі;
- довговічність;
- міцність, що не поступається сталевим виробам;
- нетоксичність, що дозволяє застосовувати латунне кріплення в харчовій та медичній галузях.
Виробляють металовироби за стандартами ГОСТ 11860-85 та DIN 1587. Конструктивно деталь являє собою різьбовий шестигранник з округлим (сферичним) ковпачком на торці. Встановлюють їх за допомогою звичайного гайкового ключа. Форма виробу дозволяє приховати гострі та непривабливі частини стрижневого кріплення, уникнути травматизму персоналу та створити гарний зовнішній вигляд готової конструкції.

Технічні характеристики гайки М8 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
6.5 |
|
Розмір під ключ |
s |
13.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
15.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
12.5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
11.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 12.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 20,48 ₴




