Гайка М10 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М10 латунна ГОСТ 11860-85, DIN 1587 – кріплення у формі шестигранника з внутрішнім різьбленням і сферичним ковпачком з одного торця. Застосовують деталі для захисту з'єднання від впливу корозії та агресивного середовища, запобігання травматизму персоналу гострими виступаючими частинами болтів або шпильок та надання готовій конструкції естетичного вигляду.
Матеріал виготовлення елементів – латунь. Завдяки своїм властивостям (міцність, немагнітність, стійкість до корозії та низьких температур), ці вироби можуть експлуатуватися в з'єднувальних вузлах, витримуючи циклічні, динамічні та вібраційні навантаження.

Технічні характеристики гайки М10 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1.5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
8.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
17.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
18.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
16.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
13.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 36,90 ₴




