Гайка М14 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М14 латунна ГОСТ 11860-85, DIN 1587 — шестигранна з внутрішньою метричною різьбою і сферичним ковпачком на торці елемента. Монтують металеві деталі за допомогою звичайного гайкового ключа. Наявність ковпачка дозволяє приховати гострі та непривабливі частини стрижневого кріплення, що дозволяє запобігти травмуванню людей та додати естетичного вигляду конструкції.
Кріплення виготовляють з латуні, основними перевагами якої є:
- відмінний зовнішній вигляд – латунні гайки часто застосовують в оздоблювальних роботах;
- антикорозійні характеристики латуні навіть вищі, ніж у нержавіючої сталі;
- довговічність;
- міцність, що не поступається сталевим виробам;
- нетоксичність, що дозволяє застосовувати латунне кріплення в харчовій та медичній галузях.

Технічні характеристики гайки М14 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
11.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
22.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
25.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
21.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
18.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 25 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 115,76 ₴




