Гайка М16 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М16 латунна ГОСТ 11860-85, DIN 1587 – звичайна шестигранна гайка, з одного торця доповнена сферичним ковпачком, наявність якого дозволяє захистити з'єднання від корозії, а персонал – від травмування гострими кінцями болтів або шпильок, що виступають.
Виготовляють елементи з латуні, що дає можливість експлуатації виробів у вологому середовищі, агресивних умовах і при низьких температурах, тривалий термін без негативного впливу на конструкцію.

Технічні характеристики гайки М16 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
2.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
13.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
24.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
28.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
23.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
21.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 28 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 108,57 ₴




