Гайка М24 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 ковпачкова з латуні
Гайка ковпачкова М24 з латуні ГОСТ 11860-85, DIN 1587 – звичайна шестигранна гайка, з одного торця доповнена сферичним ковпачком, наявність якого дозволяє захистити з'єднання від корозії, а персонал – від травмування гострими частинами стрижневого метричного кріплення.
Виготовляється деталь відповідно до вимог стандартів ГОСТ 11860-85 і DIN 1587 з латуні. Латунь має високу стійкість до корозії та низьких температур, пластичність і легкість при обробці, що дозволяє експлуатувати такі металеві вироби при частих динамічних, вібраційних і циклічних навантаженнях.

Технічні характеристики гайки М24 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
19.0 |
|
Розмір під ключ |
s |
36.0 |
|
Повна висота гайки |
h |
42.0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
34.0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
31.0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні тільки найнадійнішими транспортними компаніями. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 42 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11860-85, DIN 1587 |
- Ціна: від 416,88 ₴




