Шайба Ф80 DIN 125, ГОСТ 11371-78 плоска
Плоска шайба Ф80 виготовляється відповідно до вимог ГОСТ 11371, DIN 125 і являє собою металеве кільце з центральним отвором під кріпильний елемент з різьбою М80. Основними параметрами виробу є зовнішній і внутрішній діаметри, товщина і номінальний діаметр сполучуваної різьби.
Шайба Ф80 використовується для збільшення опорної площі та рівномірного розподілу навантаження на поверхню деталі. Установка металевої деталі між голівкою болта або гайкою і конструкцією запобігає продавлюванню матеріалу, знижує ризик ослаблення з'єднання і його самовільного відгвинчування.
Залежно від умов експлуатації шайби виготовляють з вуглецевої, нержавіючої сталі або латуні. Для захисту від корозії виріб може мати цинкове покриття. Такі шайби застосовуються в машинобудуванні, будівництві, енергетиці та суднобудуванні, де використовуються з'єднання великого діаметра, що вимагають підвищеної міцності та довговічності.

Розміри шайби Ф80 за DIN 125, ГОСТ 11371-78 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Номінальний діаметр |
dnom |
82 |
|
Діаметр різьби кріпильної деталі |
d |
М80 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
82 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
140 |
|
Товщина шайби |
h |
12 |
Замовити шайби плоскі DIN 125, ГОСТ 11371-78 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримаєте сертифікати якості. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. При виникненні труднощів у виборі товару або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Товщина шайби | 12 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарти | DIN 125, ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 100 ₴/кг




