Шайба Ф90 DIN 125, ГОСТ 11371-78 плоска
Плоска шайба Ф90 використовується для монтажу великого різьбового кріплення з діаметром М90, де потрібна підвищена міцність з'єднання і рівномірний розподіл тиску. Виготовляється з вуглецевої або нержавіючої сталі, відповідно до стандартів ГОСТ 11371, DIN 125.
Застосування шайби дозволяє уникнути продавлювання поверхонь при сильному затягуванні болтів і гайок, а також підвищує стійкість з'єднання до вібраційних навантажень.
Завдяки цинкуванню або поліруванню, шайба Ф90 надійно захищена від іржі та може використовуватися на відкритому повітрі та в умовах підвищеної вологості – наприклад, в будівництві, суднобудуванні та енергетиці.

Розміри шайби Ф90 за DIN 125, ГОСТ 11371-78 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Номінальний діаметр |
dnom |
93 |
|
Діаметр різьби кріпильної деталі |
d |
М90 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
93 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
160 |
|
Товщина шайби |
h |
12 |
Замовити шайби плоскі DIN 125, ГОСТ 11371-78 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримаєте сертифікати якості. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. При виникненні труднощів у виборі товару або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Товщина шайби | 12 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарти | DIN 125, ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 100 ₴/кг




