Гайка М4 DIN 934 шестигранна
Гайка М4 DIN 934, клас міцності 10.0 – це компактний і міцний шестигранний кріпильний елемент із внутрішньою метричною різьбою, призначений для з’єднання невеликих металевих елементів і вузлів.
Виготовляється з легованої сталі 40Х, що забезпечує високу стійкість до навантажень, зношування та деформацій. Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві, електроніці та інших галузях, де потрібне надійне та довговічне роз’ємне з’єднання.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
| Крок різьби | Великий | P | 0,7 |
| Внутрішній діаметр гайки | Мін. | da | 4 |
| Внутрішній діаметр гайки | Макс. | da | 4,2 |
|
Висота гайки |
m |
3,2 |
|
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
7,66 |
|
|
Розмір під ключ |
S |
7 |
|
|
Вага 1000 шт., кг |
0,35 |
||
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент високоякісних гайок з класом міцності 10.0.
Замовити продукцію ви можете – зателефонувавши за телефоном або залишивши заявку на нашому сайті. Менеджери зв’яжуться з вами та дадуть відповіді на всі запитання. Доставка здійснюється по всій країні. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо метизи за кресленнями замовника. Ціни нижчі за ринкові на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна високоміцна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Клас міцності | 10 |
| Висота | 3.2 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,12 ₴




