Гайка М14 DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 шестигранна з фланцем
Гайка М14 DIN 6923 конструктивно виконана у формі шестигранника з внутрішньою різьбою М14 та інтегрованим фланцем. Вона використовується в різних галузевих і будівельних з'єднаннях спільно з болтами або шпильками відповідного діаметра. За характеристиками та сферою застосування металовироби відповідають стандарту ГОСТ Р 50592-93.
Головною перевагою такої гайки є наявність фланця, який забезпечує збільшену опорну площу і дозволяє обходитися без застосування окремої шайби. Гайки М14 DIN 6923 виготовляються з вуглецевої або нержавіючої сталі, що дає можливість підібрати рішення як для стандартних умов експлуатації, так і для агресивних або вологих середовищ.
Схема габаритних розмірів гайки М14 DIN 6923 (мм):

|
Номінальний діаметр гайки, d |
Діаметр фланця, D |
Висота гайки, m |
Розмір гайки під ключ, s |
| M14 | 29.9 | 14 | 21 |
Купити гайки з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 можна на сайті компанії «Зевс» оптом або в роздріб. Замовити товар можна телефоном або на сайті онлайн. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- доступну ціну;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високий рівень обслуговування;
- оперативну доставку в будь-який з регіонів України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 14 мм |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 |
- Ціна: від 6,51 ₴




