Гвинт М8 DIN 464 з накатаною високою голівкою
Гвинти з високою накатаною голівкою М8 DIN 464 відрізняються від інших металовиробів способом установки. Дане кріплення загвинчується вручну, без використання гайкових ключів та іншого інструменту.
Кріплення являє собою стрижень з метричною різьбою М8 і голівкою складної форми. Широке і тонке навершя має насічку по всьому периметру, між ним і стрижнем розташована циліндрична перемичка, яка забезпечує необхідний люз і зручність при монтажі.
Гвинт закручується руками, при цьому рифлена частина запобігає прослизанню між пальцями. Конструкція виробу дозволяє використовувати його в обмеженому просторі, наприклад всередині електротехнічних приладів та обладнання. Деталі виготовлені з високоякісної сталі та розраховані на експлуатацію при малих і середніх навантаженнях.

Основні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби |
8 |
|
Ширина рифленої частини голівки |
30 |
|
Висота рифленої частини голівки |
6 |
|
Загальна висота голівки |
18 |
|
Мінімальна ширина голівки |
16 |
Хочете купити гвинт з накатаною високою голівкою М8 DIN 464? На сайті компанії «Зевс» це можна зробити всього за кілька хвилин. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера. Для оптовиків ми розробили систему знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 464 |
- Ціна: від 143,76 ₴




