Гвинт М10 DIN 464 з накатаною високою голівкою
Гвинти з високою накатаною голівкою М10 DIN 464 відрізняються від інших металовиробів способом установки. Дане кріплення призначене для ручного загвинчування і не вимагає застосування гайкових ключів або іншого монтажного інструменту. Кріплення являє собою стрижень з метричною різьбою М10 і голівкою складної форми.
Широке і тонке навершя має насічку по всьому периметру, а між ним і стрижнем розташована циліндрична перемичка, що забезпечує необхідний люз і зручність при монтажі.
Гвинт закручується руками, при цьому рифлена поверхня запобігає прослизанню пальців. Конструкція виробу підходить для використання в обмеженому просторі, в тому числі всередині електротехнічного обладнання.

Основні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби |
10 |
|
Ширина рифленої частини голівки |
36 |
|
Висота рифленої частини голівки |
8 |
|
Загальна висота голівки |
23 |
|
Мінімальна ширина голівки |
20 |
Хочете купити гвинт з накатаною високою голівкою М10 DIN 464? На сайті компанії «Зевс» це можна зробити всього за кілька хвилин. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера. Для оптовиків ми розробили систему знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 464 |
- Ціна: від 284,68 ₴




