Гвинт М10 DIN 7984 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт М10 з циліндричною низькою голівкою по DIN 7984 виготовляється з вуглецевої або нержавіючої сталі. Вуглецева сталь при необхідності покривається цинковим шаром, який покращує зовнішній вигляд виробу і захищає його від корозії при експлуатації.
Наявність внутрішнього шестигранника дозволяє надійно затягувати гвинт без ризику пошкодження шліца. Таке кріплення забезпечує міцне з'єднання, стійке до статичних, динамічних і вібраційних навантажень, а також підходить для багаторазового монтажу і демонтажу.

Технічні характеристики гвинтів М10 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
М10 |
|
Крок різьби |
1,5 |
|
Діаметр голівки |
16 |
|
Висота голівки |
6 |
|
Розмір під ключ |
7 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М10 DIN 7984
|
Довжина |
Теоретична маса 1 одиниці, грам |
|
14 |
20,40 |
|
16 |
21,40 |
|
20 |
23,51 |
|
25 |
25,92 |
|
30 |
28.43 |
|
35 |
30,94 |
|
40 |
33,45 |
|
45 |
37,44 |
|
50 |
40,52 |
|
55 |
43,60 |
|
60 |
46,69 |
|
65 |
49,77 |
|
70 |
52,85 |
|
75 |
55,93 |
|
80 |
59,01 |
|
90 |
65,17 |
|
100 |
71,33 |
Наше підприємство завод «Зевс» пропонує купити гвинт високоміцний DIN 7984 оптом та в роздріб за низькою ціною.
Якість кріплення піддається суворому контролю, тому Ви отримаєте чудовий металевий виріб без дефектів, що відповідає стандартам. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7984 |
- Ціна: від 4,74 ₴




