Шайба Ф7 DIN 137 В хвиляста
Шайба Ф7, що виготовляється за стандартом DIN 137, належить до пружинних елементів кріплення. Виконання типу B вказує на хвилясту форму виробу, яка забезпечує пружні властивості при установці в з'єднання.
Така конструкція застосовується для запобігання самовільного ослаблення кріплення при впливі вібраційних, динамічних і статичних навантажень. Використання пружинної шайби дозволяє підвищити щільність прилягання деталей, поліпшити фіксацію металовиробів і збільшити загальну надійність кріпильного з'єднання.
Конструкція шайби Ф7 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 7.4 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 14 |
| Товщина | s | 0.8 |
| Висота | h | 3 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 7.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Товщина шайби | 0.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
- Ціна: від 1,69 ₴




