Шайба Ф27 DIN 137 В хвиляста
Дана шайба належить до пружинного типу кріпильних елементів і виконується за стандартом DIN 137. Хвиляста поверхня забезпечує рівномірний розподіл тиску і компенсує невеликі люзи в з'єднанні, що виникають при навантаженнях.
Шайба Ф27 використовується для запобігання самовільного розкручування кріплення в умовах динамічного впливу. Застосовується в промисловому обладнанні, металоконструкціях і збірці вузлів, де важлива стійкість з'єднання і тривалий термін служби.
Конструкція шайби Ф27 DIN 137 В

Технічні характеристики
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
| Внутрішній діаметр | d1 | 28 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 50 |
| Товщина | s | 2 |
| Висота | h | 9.4 |
Компанія «Зевс» пропонує вам придбати шайби DIN 137 В за доступною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Ви також можете замовити виготовлення металовиробу з нестандартними параметрами, за своїм кресленням. Зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте детальну консультацію від наших фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна хвиляста |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 137B |
- Ціна: 66,92 ₴




