Шайба Ф22 DIN 6798-J стопорна зубчаста
При монтажі масивних конструкцій застосовується стопорна шайба DIN 6798J Ф22 для запобігання ослаблення кріпильних з'єднань.
Внутрішні зубці шайби забезпечують надійне утримання деталей і підвищують стійкість до механічних навантажень.
Для виробництва використовується пружинна сталь 65Г, додатково захищена цинковим шаром.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф22 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М22 |
23 |
36 |
1.5 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,56 ₴




