Шайба Ф24 DIN 6798-J стопорна зубчаста
Стопорна шайба DIN 6798J Ф24 використовується в різьбових з'єднаннях, де потрібна підвищена надійність фіксації.
Конструктивні особливості виробу дозволяють зубцям ефективно взаємодіяти з поверхнею деталей, перешкоджаючи їх зміщенню.
Матеріал виготовлення – пружинна сталь 65Г, покрита цинком для захисту від корозії.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф24 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М24 |
25 |
38 |
1.5 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,26 ₴




