Шайба Ф27 DIN 6798-J стопорна зубчаста
Для кріплення деталей великого діаметра використовується стопорна шайба DIN 6798J Ф27, що забезпечує стійкість різьбових з'єднань в процесі експлуатації обладнання та металоконструкцій.
Шайба має розрізну форму і внутрішні зуби, які при монтажі надійно фіксуються в поверхні з'єднуваних елементів. Виріб виготовляється з пружинної сталі марки 65Г, що володіє високою міцністю і пружністю. Захисний цинковий шар запобігає утворенню корозії та дозволяє застосовувати кріплення в різних умовах.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф27 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М27 |
28 |
44 |
1.6 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,42 ₴




