Гайка М38 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Шліцьові гайки М38 DIN 1804 з дрібним кроком мають високі міцнісні характеристики. Вони використовуються разом із багатолапчастими шайбами DIN 5406 та утворюють щільний, міцний вузол, що не послаблюється під впливом вібраційних навантажень.
Гайки DIN 1804 з чотирма прорізами та уступом на лицьовій стороні монтуються за допомогою спеціалізованого інструменту – півкруглого ключа.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М38 |
58 |
50 |
8 |
11 |
3.5 |
0.5 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» із сертифікатом якості.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Уся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором кріплення або оформленням замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 38 мм |
| Висота | 11 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 205,20 ₴




