Гайка М50 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Шліцьова гайка М50 DIN 1804 використовується у вузлах з обертовими елементами, де необхідна надійна фіксація та стійкість до динамічних навантажень. Дрібний крок різьби забезпечує точніше регулювання та підвищує стійкість з'єднання до самовільного послаблення.
Конструкція виробу передбачає наявність пазів для застосування спеціального інструменту, що спрощує монтаж і демонтаж. У поєднанні з багатолапчастими шайбами DIN 5406 досягається додаткове стопоріння, яке гарантує стабільність з'єднання при впливі вібрацій та змінних навантажень.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М50 |
80 |
72 |
10 |
14 |
4 |
0.5 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. У разі виникнення труднощів із вибором кріплення або оформленням замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нашому каталозі представлений великий асортимент виробів з різними типорозмірами. Доставка по всій Україні в стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 50 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 13 мм |
| Розмір під ключ | 67 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 536,13 ₴




