Гайка М55 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Гайка М55 DIN 1804 шліцьового типу застосовується для створення міцних різьбових з'єднань у механізмах із підвищеними вимогами до надійності. Конструкція з дрібним кроком різьби сприяє рівномірному розподілу навантаження та зменшує ризик послаблення кріплення.
Поздовжні пази дозволяють виконувати монтаж за допомогою спеціального ключа, забезпечуючи точне затягування. При використанні разом зі стопорними шайбами DIN 5406 досягається додаткова фіксація, яка гарантує стабільність з'єднання навіть при інтенсивній експлуатації обладнання.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М55 |
80 |
70 |
10 |
13 |
4 |
0.5 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нашому каталозі представлений широкий асортимент виробів із різними типорозмірами. Доставка по всій Україні у стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 55 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 13 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 611,51 ₴




