Гайка М70 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Шліцьова гайка М70 DIN 1804 призначена для роботи в умовах підвищених механічних навантажень. Завдяки дрібному кроку різьби забезпечується щільне з'єднання та мінімізується ризик його послаблення під час експлуатації.
Конструкція з радіальними пазами дозволяє виконувати монтаж із застосуванням спеціального інструменту. У поєднанні зі стопорними шайбами DIN 5406 досягається додаткове фіксування, що робить кріплення надійним рішенням для обладнання з вібраційними навантаженнями.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М70 |
100 |
90 |
10 |
14 |
4 |
0.5 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нашому каталозі представлений широкий асортимент виробів із різними типорозмірами. Доставка по всій Україні у стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 70 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 14 мм |
| Розмір під ключ | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 930,46 ₴




