Гайка М72 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Гайка М72 DIN 1804 застосовується у важконавантажених з'єднаннях, де необхідна максимальна надійність фіксації. Дрібний крок різьби забезпечує точніше прилягання та підвищує стійкість до зовнішніх впливів.
Конструкція виробу передбачає наявність пазів для роботи зі спеціалізованим інструментом. При використанні разом зі стопорними шайбами DIN 5406 забезпечується додатковий захист від розкручування, що робить кріплення ефективним рішенням для промислового обладнання.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М72 |
110 |
100 |
10 |
14 |
4 |
0.5 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нашому каталозі представлений широкий асортимент виробів із різними типорозмірами. Доставка по всій Україні у стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 72 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 14 мм |
| Розмір під ключ | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 1 367,65 ₴




