Гайка М85 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Гайка М85 DIN 1804 призначена для встановлення у відповідальних вузлах машин і обладнання, де важливо зберегти міцність різьбового з'єднання при тривалих навантаженнях. Дрібний крок різьби покращує точність регулювання та допомагає зменшити ймовірність послаблення кріплення. Ця шліцьова гайка виготовляється за стандартом DIN 1804.
Для її виробництва застосовують вуглецеву сталь з високими міцнісними характеристиками, а за потреби використання у вологому чи агресивному середовищі можуть застосовуватися нержавіючі сталі. Конструкція з пазами розрахована на монтаж спеціальним інструментом. Спільне використання зі стопорними шайбами DIN 5406 підвищує надійність фіксації та робить з'єднання стійким до вібрацій.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М85 |
120 |
110 |
10 |
16 |
4 |
1 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нашому каталозі представлений широкий асортимент виробів із різними типорозмірами. Доставка по всій Україні у стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 85 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 16 мм |
| Розмір під ключ | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 106 677 ₴




