Гайка М120 DIN 1804 шліцьова кругла з дрібним кроком
Кругла шліцьова гайка М120 DIN 1804 використовується у важконавантажених з’єднаннях промислового обладнання. Вона забезпечує надійну фіксацію навіть при значних навантаженнях і вібраціях.
Виготовляється відповідно до стандарту DIN 1804 із дотриманням усіх параметрів. Для виробництва застосовується міцна вуглецева сталь, можливі варіанти з нержавіючих матеріалів. Монтаж виконується за допомогою шліцьового ключа. У поєднанні зі стопорними шайбами DIN 5406 забезпечується висока надійність з’єднання.
Конструкція гайки DIN 1804

Таблиця розмірів гайок DIN 1804 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d1 |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Розмір під ключ для шліцьової гайки, d3 |
Ширина паза під ключ, b |
Висота гайки, h |
Глибина паза під ключ, t |
Висота уступу, z |
|
М120 |
170 |
160 |
14 |
22 |
5 |
1 |
Замовити шліцьові гайки DIN 1804 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. У разі виникнення труднощів із вибором кріплення або оформленням замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нашому каталозі представлений великий асортимент виробів з різними типорозмірами. Доставка по всій Україні в стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Кругла шліцьова |
| Метрична різьба, М | 120 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 18 мм |
| Розмір під ключ | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1804 |
- Ціна: від 3 355,40 ₴




