Гайка М4 DIN 985 самоконтряща низька з латуні
Латунна низька самоконтряща гайка М4 DIN 985 застосовується в промисловості та монтажних роботах для створення надійних різьбових з’єднань.
Завдяки вбудованому нейлоновому кільцю забезпечується ефективна фіксація та захист від самовільного відкручування при вібраціях і навантаженнях.
Виріб має шестигранну форму та виготовляється з латуні, що гарантує стійкість до корозії, довговічність і стабільні експлуатаційні характеристики навіть в умовах підвищеної вологості.
Креслення гайки DIN 985

Технічні характеристики гайки М4 DIN 985 (мм):
| Номінальний діаметр різьби, d | Висота гайки, h | Висота різьбової частини, m | Розмір під ключ, S |
| М4 | 5.0 | 2.9 | 7 |
Купити самоконтрящі низькі латунні гайки DIN 985 з доставкою по Україні можна на сайті компанії «Зевс»
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- широкий вибір кріплення різних типорозмірів;
- гнучку систему знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 2.9 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,09 ₴




