Гайка М5 DIN 985 самоконтряща низька з латуні
Гайка М5 DIN 985 низького типу з самоконтрящою функцією використовується як елемент кріплення в різних технічних і виробничих задачах. Нейлонова вставка, розташована всередині, виконує стопорну функцію та значно підвищує надійність з’єднання.
Матеріал виготовлення – латунь, завдяки чому виріб відзначається високою стійкістю до корозії, хорошою електропровідністю та зносостійкістю при тривалій експлуатації.
Креслення гайки DIN 985

Технічні характеристики гайки М5 DIN 985 (мм):
| Номінальний діаметр різьби, d | Висота гайки, h | Висота різьбової частини, m | Розмір під ключ, S |
| М5 | 5.0 | 3.2 | 8 |
Купити самоконтрящі низькі латунні гайки DIN 985 з доставкою по Україні можна на сайті компанії «Зевс»
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- широкий вибір кріплення різних типорозмірів;
- гнучку систему знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,78 ₴




