Гайка М8 DIN 985 самоконтряща низька з латуні
Гайка латунна М8 DIN 985 низького профілю застосовується для фіксації різьбових з’єднань у машинобудуванні, будівництві та інших галузях.
Наявність нейлонової вставки дозволяє ефективно запобігти саморозкручуванню при вібраційних навантаженнях. Латунь як матеріал виготовлення забезпечує високу стійкість до корозії, стабільність характеристик і тривалий термін служби виробу без втрати міцності.
Креслення гайки DIN 985

Технічні характеристики гайки М8 DIN 985 (мм):
| Номінальний діаметр різьби, d | Висота гайки, h | Висота різьбової частини, m | Розмір під ключ, S |
| М8 | 8 | 5.5 | 13 |
Купити самоконтрящі низькі латунні гайки DIN 985 з доставкою по Україні можна на сайті компанії «Зевс»
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- широкий вибір кріплення різних типорозмірів;
- гнучку систему знижок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10,79 ₴




