Гайка М5 DIN 315 баранчик з латуні
Баранчикова гайка М5 DIN 315 застосовується у з’єднаннях, де необхідний швидкий монтаж і демонтаж без використання інструментів. Завдяки наявності двох «вушок» металовиріб зручно закручується вручну.
Такі гайки широко використовуються у збірних конструкціях, обладнанні та побутових механізмах, де потрібне регулярне розбирання. Конструкція забезпечує надійну фіксацію при мінімальних зусиллях.
Виготовляється з латуні, яка відзначається стійкістю до корозії, не окиснюватися та добре переносить вплив вологи. Завдяки цьому металовироби можуть використовуватися у вологому середовищі та при наявності вібраційних навантажень.

Основні характеристики гайки М5 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
11 |
|
min |
8 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
26 |
|
min |
24 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
2.3 |
|
min |
1.5 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
2.8 |
|
min |
2.3 |
||
|
Висота гайки з вушками |
h |
max |
13 |
|
min |
11 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
6.5 |
|
min |
4 |
||
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент баранчикових гайок за доступною ціною. Купуючи продукцію у нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальних термінах комплектування замовлення. У каталозі представлений великий вибір металовиробів за цінами нижчими за середньоринкові. Уся продукція постачається після перевірки ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: від 23,17 ₴




