Гайка М20 DIN 315 баранчик з латуні
Баранчикові гайки М20 DIN 315 застосовуються для швидкого з’єднання та роз’єднання елементів конструкцій у машинобудуванні, будівництві, меблевій промисловості та побуті. Металовироби виготовляються з латуні відповідно до стандарту DIN 315.
Матеріал характеризується високою міцністю, стійкістю до корозії та дозволяє використовувати кріплення в умовах підвищеної вологості, а також при вібраційних і динамічних навантаженнях. Конструкція гайки включає циліндричну основу та два симетричні «пелюстки» округлої або прямокутної форми. Завдяки цьому монтаж і демонтаж виконуються вручну без використання інструменту.

Основні характеристики гайки М20 DIN 315 (мм):
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
|
Діаметр основи |
d2 |
max |
36 |
|
min |
32 |
||
|
Розмах вушок |
e |
max |
90 |
|
min |
85 |
||
|
Товщина вушка зверху |
g1 |
max |
7.5 |
|
min |
6.5 |
||
|
Товщина вушка знизу |
g2 |
max |
10 |
|
min |
9 |
||
|
Висота гайки з вушком |
h |
max |
50 |
|
min |
46 |
||
|
Висота різьбової частини гайки |
m |
max |
18 |
|
min |
14 |
||
Замовити гайки баранчикові ви можете на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у відділі технічного контролю. Доставка по всій Україні в максимально стислі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Барашкова |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал гайки | Латунь |
| Висота | 56.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 315 |
- Ціна: від 472,14 ₴




