Гайка М4 DIN 982 шестигранна самоконтряща висока
Гайки М4 DIN 982 – це металовироби шестигранної форми з внутрішньою метричною різьбою та нейлоновою вставкою. Завдяки цьому створюється додаткове тертя під час закручування, що забезпечує самоконтрящу функцію та надійне утримання з’єднання.
Переваги використання:
- надійне кріплення без додаткових елементів,
- нейлонова вставка запобігає самовідкручуванню,
- підходить для вібраційних навантажень,
- різні класи міцності та варіанти покриття.
Вироби виготовляються з вуглецевої або легованої сталі, за потреби мають цинкове покриття для підвищення стійкості до корозії. Таке кріплення ефективно використовується в умовах вібрацій і змінних навантажень.
Креслення самоконтрящої гайки DIN 982

Основні характеристики самоконтрящої гайки М4 DIN 982 (мм):
| Номінальний діаметр різьби, d | Діаметр, e | Висота гайки, h | Висота різьбової частини, мін, m | Розмір під ключ, s |
| M4 | 7,66 | 5 | 2,9 | 7 |
Компанія «Зевс» пропонує купити гайки самозатискні DIN 982 за досить прийнятною ціною. Компанія здійснює оптові та роздрібне постачання кріплення по всій Україні.
При виникненні труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, які нададуть вам детальну консультацію з будь-яких технічних питань і допоможуть з вибором способу доставки та оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 5 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 982 |
- Ціна: від 0,61 ₴




