Рим-болт M36 DIN 580 з нержавіючої сталі
Болти М36 DIN 580 у повсякденному використанні називаються як рим-болти. Таке словосполучення походить з нідерландської, і слово «ring» – кільце стало певним позначенням даного класу болтів.
Даний термін використовується для позначення кріплення з голівкою круглої, еліптичної або кільцеподібної форми. Виробничий процес налагоджений за шаблоном німецького стандарту DIN 580 методом штампування з нержавіючої сталі.
Сам вигляд виробу нагадує кільце з приєднаною до нього металевою основою, на якій з іншого боку закріплена шпилька з різьбою. Такий кріпильний механізм слугує для якісного та відповідального закріплення у спеціальних посадкових гніздах.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 36 |
| d2 | 72 |
| d3 | 126 |
| d4 | 72 |
| h | 125 |
| k | 30 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень і подальше їх відправлення клієнту здійснюється у короткі строки. Металовиріб постачається по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 126 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 70 мм |
- Ціна: від 3 008,07 ₴




