Болт М2 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М2 DIN 933, виготовлений з нержавіючої сталі типу А2 належить до категорії шестигранних високоміцних болтів і використовується практично у всіх сферах і напрямках промисловості та домашнього господарства.
Використовують дані металовироби з гайками, шайбами, гроверами. До переваг металовиробу відносять надійність, довговічність і високу стійкість до корозії, що дозволяє використовувати виріб в умовах агресивного середовища та підвищеної вологості.
Деталі виготовляють за європейським стандартом DIN 933 з повною метричною різьбою класу точності А або В і кроком 0.4 (мм). Візуально кріплення являє собою стрижень у формі циліндра, на якому шестигранна голівка під ключ «4».
Схема габаритних розмірів болта М2 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M2 | |
| Крок різьби, P | 0,4 | |
| Висота голівки болта, K | 1,3 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,1 |
| макс. | 0,3 | |
| Радіус, R | 0,1 | |
| Збіг різьби, А | 1 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 4 | |
| Діаметр описаного кола, e | 4,32 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 1,90 ₴




