Болт М2.5 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М2.5 DIN 933 виготовляється з повною різьбою, що має крок 0.45 (мм) і шестигранну голівку під ключ на 5. Разом з металовиробом у різьбових з’єднаннях використовують гайки, шайби одного типорозміру.
Деталі виготовляють за німецьким стандартом DIN 933 з нержавіючої сталі типу А2. Головною перевагою елементів є стійкість до корозії, що дозволяє їх використання в агресивному середовищі та в умовах агресивного клімату. Кріплення знайшло застосування у багатьох галузях промисловості, будівництва, домашнього та сільського господарства.
Схема габаритних розмірів болта М2.5 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M2.5 | |
| Крок різьби, P | 0,45 | |
| Висота голівки болта, K | 1,7 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,1 |
| макс. | 0,3 | |
| Радіус, R | 0,1 | |
| Збіг різьби, А | 1,2 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 5 | |
| Діаметр описаного кола, e | 5,45 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Розмір під ключ | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 2,05 ₴




