Болт М33 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М33 DIN 933, виготовлений з нержавіючої сталі типу А2 належить до категорії високоміцних деталей широкого застосування і використовується для з’єднання окремих елементів і частин різних конструкцій. Використовують вироби разом з гайками та шайбами одного типорозміру.
Нержавіюче кріплення може впевнено експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі, при низьких і високих температурах, завдяки високій міцності та стійкості до корозії. Металовироби виготовляють у вигляді стрижня з повною метричною різьбою класу точності А або В і шестигранною голівкою під ключ "50".
Схема габаритних розмірів болта М33 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M33 | |
| Крок різьби, P | 3,5 | |
| Висота голівки болта, K | 21 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,2 | |
| Збіг різьби, А | 10 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 50 | |
| Діаметр описаного кола, e | 55,4 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 396,96 ₴




