Болт М36 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М36 DIN 933, виготовлений зі сталі типу А2 виготовляється з повною різьбою і використовується у багатьох галузях промисловості. Необхідне кріплення для надійної фіксації різьбового з’єднання. Даний металовиріб може мати клас точності А або В. Голівка має форму шестигранника і призначена під ключ «55».
Перевагами даного виробу є можливість експлуатації в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища, завдяки високій стійкості до корозії. Також він має бездоганний вигляд, що зберігається протягом усього строку використання.
Схема габаритних розмірів болта М36 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M36 | |
| Крок різьби, P | 4 | |
| Висота голівки болта, K | 23 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,2 | |
| Збіг різьби, А | 10 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 55 | |
| Діаметр описаного кола, e | 60,79 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 526,82 ₴




