Болт М39 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М39 DIN 933 виготовляється з повною метричною різьбою, що має крок 4 (мм) і шестигранну голівку під ключ на «60». Виготовляють кріплення з аустенітної нержавіючої сталі типу А2. Оскільки сталь має високу стійкість до корозії, вироби можуть експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Металовироби виготовляють за європейським стандартом DIN 933, вони необхідні для створення надійних і довговічних різьбових з’єднань у машинобудуванні, верстатобудуванні, промисловості, будівництві. Використовують елементи в парі з гайками та шайбами одного типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М39 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M39 | |
| Крок різьби, P | 4 | |
| Висота голівки, K | 25 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,2 | |
| Збіг різьби, А | 11 | |
| Розмір під ключ, S | 60 | |
| Діаметр описаного кола, e | 66,44 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 39 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Розмір під ключ | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 1 030,65 ₴




