Болт М42 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М42 DIN 933 виготовляють з повною метричною різьбою класу точності А або В, кроком 4.5 (мм). Голівка виробу має форму правильного шестигранника під ключ на "65". Призначене кріплення для з’єднання окремих деталей і елементів різних конструкцій у промисловості, домашньому або сільському господарстві, а також будівництві.
Нержавіюча сталь, з якої виготовляють даний металовиріб, дозволяє його експлуатацію в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища без зниження його надійності з часом. Аналогами сталі А2 є 08х18Н10, AISI 304.
Схема габаритних розмірів болта М42 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M42 | |
| Крок різьби, P | 4,5 | |
| Висота голівки болта, K | 26 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,2 | |
| Збіг різьби, А | 12 | |
| Розмір головки під ключ, S | 65 | |
| Діаметр описаного кола, e | 71,3 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 2 193,36 ₴




