Болт М48 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М48 DIN 933, виготовлений зі сталі типу А2, призначений для використання в різних сферах з метою з’єднання окремих частин. Разом із виробом застосовують гайки, шайби та інші металовироби відповідного розміру.
До переваг даного металовиробу можна віднести:
- високу надійність;
- довговічність;
- бездоганний зовнішній вигляд;
- стійкість до корозії.
Кріплення виготовляють з повною метричною різьбою з кроком 5 (мм) і шестигранною голівкою під ключ «75».
Схема габаритних розмірів болта М48 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M48 | |
| Крок різьби, P | 5 | |
| Висота голівки, K | 30 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,2 | |
| Збіг різьби, A | 14 | |
| Розмір під ключ, S | 75 | |
| Діаметр описаного кола, e | 82,6 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 3 916,98 ₴




