Болт М52 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М52 DIN 933 має шестигранну голівку під ключ на «80» і повну метричну різьбу класу точності А або В, з кроком 5 (мм). Застосовується виріб у багатьох галузях приладобудування, машинобудування, домашнього та сільського господарства з метою з’єднання окремих частин. Також з металовиробом часто використовують гайки та шайби відповідного розміру.
Кріплення виготовляють з нержавіючої сталі марки А2, тому елементи мають високу міцність і стійкість до корозії, що дозволяє їх експлуатацію в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища тривалий час без негативного впливу на з’єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М52 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M52 | |
| Крок різьби, P | 5 | |
| Висота голівки, K | 33 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,6 | |
| Збіг різьби, A | 15 | |
| Розмір під ключ, S | 80 | |
| Діаметр описаного кола, e | 88,25 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 52 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Розмір під ключ | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 5 463,62 ₴




